banner
oferta o_firmie portfolio dojazd_do_klienta sklepy kontakt
Nasza firma na rynku dzieł sztuki i oprawy obrazów istnieje już od ponad 15 lat. Oboje jej właściciele małżeństwo Kinga i Leon Wójciccy zaczynali pracę jako marszandzi dzieł sztuki, w szczególności malarstwa użytkowego do wystroju biur, hoteli i domów prywatnych. Nigdy z tej działalności nie zrezygnowali.

Bardzo szybko zauważyli jednak wielka lukę na polskim rynku - niedostatek dobrych pracowni ramiarskich, które mogłyby obsłużyć ich klientów. Sami więc postanowili taką stworzyć.

Zajęło to 10 długich lat aby zdobyć odpowiednie umiejętności, odnaleĽć starych rzemieślników ramiarskich i praktykować u nich, stworzyć odpowiedni park maszynowy gdzie umiejętności te można wykorzystać na najnowocześniejszym sprzęcie. Nawiązać kontakty z najlepszymi dostawcami i producentami włoskich listew ramiarskich, stworzyć własne kolekcje. Zdobyć doświadczenie i zaufanie tysięcy klientów. Wyszkolić pracowników tak aby pojęli motto firmy:
"Oprawa obrazu to ostatni etap tworzenia kompletnego dzieła sztuki.

Musimy więc być nie tylko rzemieślnikami ale po części i artystami oraz dekoratorami wnętrz aby móc doradzić naszym klientom."

Udało się. Stworzyliśmy Pracownię Oprawy Obrazów Kingi i Leona Wójcickich a w niej wspaniały zespół ludzi, którzy pracują z pasją i zadowoleniem. Cały czas się szkolimy, wsłuchujemy w potrzeby rynku a przede wszystkim naszych klientów, podejmujemy nowe wyzwania, rozwijamy się.
Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Wyślij swoje CV na adres: kontakt@ramyiobrazy.pl
 
PRACOWNIA OPRAWY OBRAZÓW Kingi i Leona Wójcickich
ul. Młynarska 19/111, 05-500 Piaseczno
tel. 22 750 25 60; 602 45 77 77; email: kontakt@ramyiobrazy.plHOME